PuraQleen Profi PDF Tisk

Qleen - PuraQleen Profi

Řada PuraQleen Profi je určena především pro komerční použití, či pro vlastní použití, kde je třeba zvládnout extrémní podmínky. Stroje PuraQleen Profi dokáží fungovat bez vodovodní přípojky, či elektrické přípojky, navíc nabízí množství vylepšení, kterými stroje Disy nedisponují. Detailní porovnání řady Disy a Profi naleznete ZDE.

PuraQleen Profi I

Bestseller, který nabízí maximální flexibilitu. Disponuje vlastním čerpadlem s přerušovaným chodem (úspora energie a maximální efektivita), bateriemi (2x12V), itegrovanou nabíječkou, elektronikou, čerpadlem chemie a komplexním ovládáním. Systém PROFI I lze rozšířit i o možnost napojení přímo na 220V, lze k němu připojit RotaQleen. Systém lze rozdvojit pro dva pracovníky.

PuraQleen Profi II

Varianta II, která je výsledkem vývoje varianty Profi I, nabízí komplexnější možnosti ovládání, výběr mezi čerpání energie z baterií, či přímo z 220V zásuvky. Navíc nabízí designované tělo z tvrzeného plastu.

PuraQleen Sety

V uplynulých letech jsme nabízeli kompletní sady (stroj, tyče, kartáče), nicméně zkušenosti ukázali, že každý zákazník má jiné požadavky a tak dnes "šijeme" komplety na míru. Stačí nám vědět jak vysoko potřebujete dosáhnout a jaké zakázky chcete řešit. My Vám rádi nabídneme několik variant. Neváhejte a kontaktujte nás!

PuraQleen Profi Van/Trailer

Našim klientům nabízíme i možnost zabudování stroje do přívěsného vozíku, či automobilu. Tato varianta je vhodná pouze pro ty řešení, které počítají s plným vytížením stroje a tak není problémem obsazení automobilu/přívěsného vozíku. Dále je třeba si uvědomit, že stroj nelze jednoduše z auta/vozíku vyndat - to může omezit rádius pracovníka. Výhodou PuraQleenu totiž zůstává vysoká flexibilita a možnost dostat se strojem tam, kam autem, či vozíkem nejde zajet.

 

Varianta PROFI I                                                   Varianta PROFI II

Zabudování systému do přívěsného vozíku